ورود اعضاء ورود اعضاء نقشه سایت نقشه سایت
۱۳۹۵ پنج شنبه ۵ اسفند
اداره آموزش و پرورش ناحیه یک مشهد اداره آموزش و پرورش ناحیه یک مشهد اداره آموزش و پرورش ناحیه یک مشهد
صفحه اصلی
English
سخن روز
1395/08/29 کد خبر: 23256 جلسه هماهنگي رياست محترم اداره
حسين مهرآبادي: به لطف خداوند و با تلاش شما عزيزان بحمدالله ميان جلگه در همه زمينه ها خوش درخشيده است.
جلسه هماهنگي رياست محترم اداره
با حضور رياست ، معاونين و كارشناسان اداره آموزش و پرورش منطقه ميان جلگه جلسه شوراي معاونين و هماهنگي امور برگزارگرديد. حسين مهرآبادي رياست اداره ضمن تقدير از زحمات همكاران اين اداره گفت : منطقه ميان جلگه با وجود همكاران دلسوزي چون شما هميشه در همه اموربرتر است و من اميدوارم با استفاده از ظرفيت ها و توانمندي هاي همكاران اين منطقه بتوانيم به اهداف عاليه خود در آموزش و پرورش برسيم. شايان ذكر است كه در اين جلسه معاونين و كارشناسان اداره به گزارش اهم فعاليت هاي خود پرداخته و به بحث و تبادل نظر در امور آموزشي و پرورشي پرداختند.
به گزارش روابط عمومي آموزش و پرورش ميان جلگه : با حضور رياست ، معاونين و كارشناسان اداره آموزش و پرورش منطقه ميان جلگه جلسه شوراي معاونين و هماهنگي امور برگزارگرديد.
حسين مهرآبادي رياست اداره ضمن تقدير از زحمات همكاران اين اداره گفت : منطقه ميان جلگه با وجود همكاران دلسوزي چون شما هميشه در همه اموربرتر است و من اميدوارم با استفاده از ظرفيت ها و توانمندي هاي همكاران اين منطقه بتوانيم به اهداف عاليه خود در آموزش و پرورش برسيم.
شايان ذكر است كه در اين جلسه معاونين و كارشناسان اداره به گزارش اهم فعاليت هاي خود پرداخته و به بحث و تبادل نظر در امور آموزشي و پرورشي پرداختند. 
تعداد بازدید: 13
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
تمامي حقوق اين پايگاه متعلق به اداره كل آموزش و پرورش خراسان رضوي مي باشد.
ورود اعضاء
بستن
Powered by DorsaPortal