ورود اعضاء ورود اعضاء نقشه سایت نقشه سایت
۱۳۹۵ پنج شنبه ۵ اسفند
اداره آموزش و پرورش ناحیه یک مشهد اداره آموزش و پرورش ناحیه یک مشهد اداره آموزش و پرورش ناحیه یک مشهد
صفحه اصلی
English
سخن روز
1395/08/25 کد خبر: 23016 كارگاه آموزشي فعاليت هاي پرورشي
اسماعيل سليماني: آموزش و پرورش در هم تنيده اند و نمي توان آن ها را از هم جدا نمود.
كارگاه آموزشي فعاليت هاي پرورشي
با حضور معاونين و مربيان پرورشي منطقه ميان جلگه كارگاه آموزشي فعاليت هاي پرورشي برگزار گرديد. در اين جلسه كه با بحث و تبادل نظر همكاران همراه بود به مواردي چون تقويت برنامه ها ، مسابقات ،مناسبت ها ،چگونگي ثبت دانش آموزان در سايت همگام و تجليل از همكاران و دانش آموزان پرداخته شدند. اسماعيل سليماني معاونت پرورشي اداره ضمن تقدير از تلاش هاي ارزنده همكاران پرورشي خواستار ارتقاء برنامه ها و ارائه نظرات همكاران شد. شايان ذكر است در پايان كارگاه عليرضافرشيدفر كارشناس فرهنگي اداره چگونگي ثبت نام در سايت همگام را عملي به همكاران آموزش داد.
به گزارش روابط عمومي آموزش و پرورش ميان جلگه: با حضور معاونين و مربيان پرورشي منطقه ميان جلگه كارگاه آموزشي فعاليت هاي پرورشي برگزار گرديد.
در اين جلسه كه با بحث و تبادل نظر همكاران همراه بود به مواردي چون تقويت برنامه ها ، مسابقات ،مناسبت ها ،چگونگي ثبت دانش آموزان در سايت همگام و تجليل از همكاران و دانش آموزان پرداخته شدند.
اسماعيل سليماني معاونت پرورشي اداره ضمن تقدير از تلاش هاي ارزنده همكاران پرورشي خواستار ارتقاء برنامه ها و ارائه نظرات همكاران شد.
شايان ذكر است در پايان كارگاه عليرضافرشيدفر كارشناس فرهنگي اداره چگونگي ثبت نام در سايت همگام را عملي به همكاران آموزش داد.
تعداد بازدید: 5
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
تمامي حقوق اين پايگاه متعلق به اداره كل آموزش و پرورش خراسان رضوي مي باشد.
ورود اعضاء
بستن
Powered by DorsaPortal